MODUS nouzové svítidlo LED PLEXILED 1x1W SA/SE/1h. IP20 podhl; bílá
KOD KRAT.:MOPL/1W/C/1/SA/X/WH
KOD VÝR.:OZN/PL/1W/C/1/SA/X/WH
EAN.:5902448912516
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854055850 |
| Technické parametry: | |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Ekvivalentní náhrada za | 75 W |
| Možnost stmívat | ANO |
| Patice | E27 |
| Světelný tok | 1050 lm |
| Životnost | 25000 hod |
| EAN | 4099854055867 | box | 11 | ks |
| EAN | 4099854055850 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854055850 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOPL/1W/C/1/SA/X/WH
KOD VÝR.:OZN/PL/1W/C/1/SA/X/WH
EAN.:5902448912516
KOD KRAT.:MGLC200040/WW/E14
KOD VÝR.:LC200040
EAN.:4892657097450
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena