OSRAM LED svíčka filament Vintage .1906 B35 1.5W/12W E14 2400K 120lm NonDim 15Y
KOD KRAT.:OSEVINBW1.5W/824
KOD VÝR.:4058075293243
EAN.:4058075293243
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854062186 |
| Délka | 105.00 |
| Průměr | 60.00 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Ekvivalentní náhrada za | 75 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E27 |
| Provedení | čirá |
| Světelný tok | 1055 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4099854062186 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854062186 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854062193 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSEVINBW1.5W/824
KOD VÝR.:4058075293243
EAN.:4058075293243
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena