OSRAM autožárovka H11 NIGHT BREAKER LASER 64211NL 55W 12V PGJ19-2 blistr
KOD KRAT.:OSA64211NL-1BL
KOD VÝR.:4062172395243
EAN.:4062172395243
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854465611 |
| Délka | 105.00 |
| Průměr | 60.00 mm |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 470 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| KOD | OS4099854465611 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854465611 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854465628 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSA64211NL-1BL
KOD VÝR.:4062172395243
EAN.:4062172395243
KOD KRAT.:BES19273
KOD VÝR.:2401730232
EAN.:8595025318626
KOD KRAT.:OSA7515-2BL
KOD VÝR.:4062172396387
EAN.:4062172396387
KOD KRAT.:OSELT5EXHE21/10/865
KOD VÝR.:4099854294204
EAN.:4099854294204
KOD KRAT.:OS4099854434969
KOD VÝR.:4099854434969
EAN.:4099854434969
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena