PHILIPS LED reflektor Classic PAR16 4.5W/50W GU10 4000K 440lm/120 NonDim 15Y 3BL
KOD KRAT.:PHLEDGU104.5/CW/3BL
KOD VÝR.:8718696686843
EAN.:8718696686843
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075757608 |
| Délka | 112.00 |
| Průměr | 60.00 mm |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 60 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 7 W |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 16.2 cm |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 60 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Výška balení | 162 mm |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 12 V |
| Patice | E27 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 600 lm |
| Životnost | 20000 hod |
| EAN | 4058075757608 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075757615 | box | 11 | ks |
| KOD | OSEA7/84012V | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDGU104.5/CW/3BL
KOD VÝR.:8718696686843
EAN.:8718696686843
KOD KRAT.:MGFCL53600em/840
KOD VÝR.:FCL53600em
EAN.:4892657082418
KOD KRAT.:OS4099854062186
KOD VÝR.:4099854062186
EAN.:4099854062186
KOD KRAT.:OSEVINBW1.5W/824
KOD VÝR.:4058075293243
EAN.:4058075293243
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena