Poškozený obal
PHILIPS bodové svítidlo pro žárovku myLiving Paisley 2xGU10 IP20 ;bílá
KOD KRAT.:PHI50572/31/PN_pos
KOD VÝR.:8718696164662
EAN.:8718696164662
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | LEDTUBE |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854434556 |
| Délka | 1061.00 |
| Průměr | 26.70 mm |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Možnost stmívat | false |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G13 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 1400 lm |
| Užitý zdroj | zářivka T8 |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 02040998544345563700 | box | 11 | ks |
| KOD | OS4099854434556 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854434556 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854434563 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHI50572/31/PN_pos
KOD VÝR.:8718696164662
EAN.:8718696164662
KOD KRAT.:PHQZRS700T-BARWH
KOD VÝR.:871869607460299
EAN.:8718696074602
KOD KRAT.:OS4099854057175
KOD VÝR.:4099854057175
EAN.:4099854057175
KOD KRAT.:OS4099854466298
KOD VÝR.:4099854466298
EAN.:4099854466298
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena