OSRAM LED globe filament 1906.heart G95 4.9W/40W E27 2200K 470lm Dim 15Y ; zlatá
KOD KRAT.:OSEF1906G-828261
KOD VÝR.:4058075836921
EAN.:4058075836921
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | LEDTUBE |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854435089 |
| Délka | 908.00 |
| Průměr | 26.70 mm |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Možnost stmívat | false |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G13 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 1200 lm |
| Užitý zdroj | zářivka T8 |
| Životnost | 50000 hod |
| KOD | OS4099854435089 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854435089 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854435096 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSEF1906G-828261
KOD VÝR.:4058075836921
EAN.:4058075836921
KOD KRAT.:MOG1RMKN4V1NZ3/700ND
KOD VÝR.:G1RMKN4V1NZ3/700ND
EAN.:8596099005054
KOD KRAT.:OSEFDECG-840102
KOD VÝR.:4058075840102
EAN.:4058075840102
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena