MODUS přisazené svítidlo FITP 99W NILlm/999 IPXX ??Y ND ; xx˙
KOD KRAT.:MOFITP4000AMIXYKN600
KOD VÝR.:FITP4000AMIXYKN600/S224
EAN.:8596099107284
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | LEDTUBE |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854434983 |
| Délka | 451.00 |
| Průměr | 26.70 mm |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Možnost stmívat | false |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 650 lm |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G13 |
| Provedení | opál |
| Užitý zdroj | zářivka T8 |
| Životnost | 50000 hod |
| KOD | OS4099854434983 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854434983 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854434990 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:MOFITP4000AMIXYKN600
KOD VÝR.:FITP4000AMIXYKN600/S224
EAN.:8596099107284
KOD KRAT.:PHQBN126C-948761
KOD VÝR.:871951494876199
EAN.:8719514948761
KOD KRAT.:OSEDD7/865EM
KOD VÝR.:4099854502255
EAN.:4099854502255
KOD KRAT.:OSEFA1007.2/840C
KOD VÝR.:4099854259678
EAN.:4099854259678
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena