PHILIPS LED zářivka T8 EM 1.2m 16W/36W G13 1600lm/827 15Y
KOD KRAT.:PH8719514486867
KOD VÝR.:871951448686700
EAN.:8719514486867
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854604089 |
| Balení | 25 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 3000 lm |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G13 |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4099854604089 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854604089 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PH8719514486867
KOD VÝR.:871951448686700
EAN.:8719514486867
KOD KRAT.:OSELT8EMEAS58/17/840
KOD VÝR.:4099854223334
EAN.:4099854223334
KOD KRAT.:OS4099854603983
KOD VÝR.:4099854603983
EAN.:4099854603983
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena