LEDVANCE liniové svítidlo TruSys.FLEX 70W 12100lm/840/60° IP40 100Y ; EM CL˙
KOD KRAT.:OSITRUFL70/60840EMC
KOD VÝR.:4058075773257
EAN.:4058075773257
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854603969 |
| Délka | 1200.00 |
| Průměr | 25.80 mm |
| Balení | 25 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 2160 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G13 |
| Provedení | opál |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4099854603976 | box | 11 | ks |
| KOD | OS4099854603969 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854603969 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSITRUFL70/60840EMC
KOD VÝR.:4058075773257
EAN.:4058075773257
KOD KRAT.:OSESMG1258TWCWF
KOD VÝR.:4058075777958
EAN.:4058075777958
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena