PHILIPS LED zářivka T8 EM 1.2m 16W/36W G13 1600lm/865 15Y
KOD KRAT.:PH8719514444331
KOD VÝR.:871951444433100
EAN.:8719514444331
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854604249 |
| Balení | 25 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G13 |
| Světelný tok | 2400 lm |
| Životnost | 50000 hod |
| KOD | OS4099854604249 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854604249 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PH8719514444331
KOD VÝR.:871951444433100
EAN.:8719514444331
KOD KRAT.:PHELEDT8/830HO
KOD VÝR.:872016920490400
EAN.:8720169204904
KOD KRAT.:PHELEDTM7/865HO
KOD VÝR.:872110304419800
EAN.:8721103044198
KOD KRAT.:PH8719514444430
KOD VÝR.:871951444443000
EAN.:8719514444430
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena