LEDVANCE LED zářivka SUPER. 1,5m T8 EM 22,1W 230V G13 3000K 3700lm ND;Bílá
KOD KRAT.:OS4099854432606
KOD VÝR.:4099854432606
EAN.:4099854432606
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854580123 |
| Délka | 863.20 |
| Průměr | 17.00 mm |
| Balení | 25 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Označení zdroje | T5 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 2340 lm |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G5 |
| Provedení | opál |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4099854580130 | box | 11 | ks |
| KOD | OS4099854580123 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854580123 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854432606
KOD VÝR.:4099854432606
EAN.:4099854432606
KOD KRAT.:OSA67219CW
KOD VÝR.:4052899605046
EAN.:4052899605046
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena