LEDVANCE LED zářivka T8 EM PLUS E 1,5m 20W 220V G13 3000lm 6500K NonDim 50Y
KOD KRAT.:OS4099854604089
KOD VÝR.:4099854604089
EAN.:4099854604089
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | SubstiTUBE Value |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854026355 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 1305 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 36 W |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 130.5 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Výška balení | 29 mm |
| Patice | G13 |
| Světelný tok | 2000 lm |
| Užitý zdroj | zářivka T8 |
| Životnost | 30000 hod |
| EAN | 4099854026355 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854026362 | box | 11 | ks |
| KOD | OSEST8VALUN18840 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854604089
KOD VÝR.:4099854604089
EAN.:4099854604089
KOD KRAT.:PH8719514486867
KOD VÝR.:871951448686700
EAN.:8719514486867
KOD KRAT.:OSELT8EMEAS58/17/840
KOD VÝR.:4099854223334
EAN.:4099854223334
KOD KRAT.:OS4099854603983
KOD VÝR.:4099854603983
EAN.:4099854603983
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena