PHILIPS LED zářivka Ecofit EM HO 1.5m 23W/58W G13 2300lm/840 20Y
KOD KRAT.:PHELEDTE23/840HO
KOD VÝR.:871951426612400
EAN.:8719514266124
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | SubstiTUBE Value |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854026317 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 1305 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 36 W |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 130.5 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 1850 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 29 mm |
| Patice | G13 |
| Užitý zdroj | zářivka T8 |
| Životnost | 30000 hod |
| EAN | 4099854026317 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854026324 | box | 11 | ks |
| KOD | OSEST8VALUN18830 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHELEDTE23/840HO
KOD VÝR.:871951426612400
EAN.:8719514266124
KOD KRAT.:PHELEDTE18/865HO
KOD VÝR.:871951426610000
EAN.:8719514266100
KOD KRAT.:OSELT8EMB18/6.6/965
KOD VÝR.:4099854178252
EAN.:4099854178252
KOD KRAT.:OSEST8PROUN7.5830
KOD VÝR.:4099854026119
EAN.:4099854026119
KOD KRAT.:PHELEDTE23/865HO
KOD VÝR.:871951426614800
EAN.:8719514266148
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena