LEDVANCE LED zářivka SubstiTUBE AC T8 1.5m 20W/58W G13 2300lm/840 30Y
KOD KRAT.:OSELST8AC58/20/840
KOD VÝR.:4099854075209
EAN.:4099854075209
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | SubstiTUBE Value |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854026553 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 655 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 18 W |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 65.5 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Výška balení | 29 mm |
| Patice | G13 |
| Světelný tok | 900 lm |
| Užitý zdroj | zářivka T8 |
| Životnost | 30000 hod |
| EAN | 4099854026560 | box | 11 | ks |
| EAN | 4099854026553 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEST8VALUN8865 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSELST8AC58/20/840
KOD VÝR.:4099854075209
EAN.:4099854075209
KOD KRAT.:OSEST8VALUN24830
KOD VÝR.:4099854026416
EAN.:4099854026416
KOD KRAT.:OSEST8PROUN7.5865
KOD VÝR.:4099854026218
EAN.:4099854026218
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena