LEDVANCE LED zářivka VALUE 1,2m T8 EM 15W 230V G13 3000K 1620lm ND;Bílá
KOD KRAT.:OS4099854434600
KOD VÝR.:4099854434600
EAN.:4099854434600
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | SubstiTUBE |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854038143 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 1255 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 36 W |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 125.5 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 1620 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 29 mm |
| Patice | G13 |
| Užitý zdroj | zářivka T8 |
| Životnost | 30000 hod |
| EAN | 4099854038143 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854038150 | box | 11 | ks |
| KOD | OSEST8VALEM15830 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854434600
KOD VÝR.:4099854434600
EAN.:4099854434600
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena