OSRAM halogenová žárovka HLX-Z 64341 100W-15 6.6A 15.2V PK30d speciální
KOD KRAT.:OSHLX64341Z
KOD VÝR.:4008321345653
EAN.:4008321345653
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | SubstiTUBE Value Universal |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854026492 |
| Délka | 1211.00 |
| Průměr | 27.80 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 1305 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 36 W |
| Možnost stmívat | false |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 130.5 cm |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 29 mm |
| Životnost | 60000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G13 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 1900 lm |
| Užitý zdroj | zářivka T8 |
| EAN | 4099854026492 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854026508 | box | 11 | ks |
| KOD | OSEST8PROUN14830 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSHLX64341Z
KOD VÝR.:4008321345653
EAN.:4008321345653
KOD KRAT.:OSEST8AUCON/7.5/865
KOD VÝR.:4058075187351
EAN.:4058075187351
KOD KRAT.:OS4099854059018
KOD VÝR.:4099854059018
EAN.:4099854059018
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena