LEDVANCE LED zářivka T5 AC 0,849m 11W 230V G5 6500K 1700lm NonDim 50Y;Bílá
KOD KRAT.:OS4099854552748
KOD VÝR.:4099854552748
EAN.:4099854552748
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | SubstiTUBE |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075824393 |
| Délka | 863.00 |
| Průměr | 19.00 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 865 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 21 W |
| Možnost stmívat | false |
| Označení zdroje | T5 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 86.5 cm |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Užitý zdroj | zářivka T5 |
| Výška balení | 24 mm |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G5 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 1500 lm |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4058075824409 | box | 11 | ks |
| EAN | 4058075824393 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEST5HEAC10865 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854552748
KOD VÝR.:4099854552748
EAN.:4099854552748
KOD KRAT.:OSEFA2.5/830UE
KOD VÝR.:4058075747807
EAN.:4058075747807
KOD KRAT.:OSEF1906B-091612
KOD VÝR.:4099854091612
EAN.:4099854091612
KOD KRAT.:PHLEDCPDL8/830EM
KOD VÝR.:872016915699900
EAN.:8720169156999
KOD KRAT.:OSELT5EXHE21/10/865
KOD VÝR.:4099854294204
EAN.:4099854294204
KOD KRAT.:OS4099854434969
KOD VÝR.:4099854434969
EAN.:4099854434969
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena