OSRAM autovýbojka D2S XENARC ULTRALIFE 66240ULT 35W 12/24V P32d-2 HCBox-2ks
KOD KRAT.:OSA66240ULT-HCB
KOD VÝR.:4052899429659
EAN.:4052899429659
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854391712 |
| Délka | 600.00 |
| Průměr | 26.90 mm |
| Balení | 25 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Možnost stmívat | false |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G13 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 810 lm |
| Užitý zdroj | zářivka T8 |
| Životnost | 30000 hod |
| EAN | 4099854391729 | box | 11 | ks |
| EAN | 4099854391712 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854391712 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSA66240ULT-HCB
KOD VÝR.:4052899429659
EAN.:4052899429659
KOD KRAT.:OS4099854391958
KOD VÝR.:4099854391958
EAN.:4099854391958
KOD KRAT.:OS4099854466403
KOD VÝR.:4099854466403
EAN.:4099854466403
KOD KRAT.:OSEFA603.8/840C
KOD VÝR.:4099854259586
EAN.:4099854259586
KOD KRAT.:BES18322
KOD VÝR.:2413220232
EAN.:8595025318701
KOD KRAT.:OSEF1906G-828209
KOD VÝR.:4058075836860
EAN.:4058075836860
KOD KRAT.:OS4099854580451
KOD VÝR.:4099854580451
EAN.:4099854580451
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena