LEDVANCE LED nástrčka DULUX D VERT EM 9.5W/26W G24d 6500K 1200lm/120° NonDim 30Y
KOD KRAT.:OSEDDV9.5/865EM
KOD VÝR.:4099854502811
EAN.:4099854502811
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854258633 |
| Délka | 1213.00 |
| Průměr | 28.00 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Možnost stmívat | false |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Životnost | 75000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G13 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 2600 lm |
| Užitý zdroj | zářivka T8 |
| EAN | 4099854258633 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSELT8EMUHS36/14/840 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854258640 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSEDDV9.5/865EM
KOD VÝR.:4099854502811
EAN.:4099854502811
KOD KRAT.:OSEARFP4W
KOD VÝR.:4058075434745
EAN.:4058075434745
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena