PILA LED zářivka T8 EM HO 0.6m 9W/18W G13 900lm/840 20Y
KOD KRAT.:PHPILEDT9/840
KOD VÝR.:872790097539000
EAN.:8727900975390
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | DULUX |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075823310 |
| Délka | 147.00 |
| Průměr | 38.00 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Ekvivalentní náhrada za | 9 W |
| Označení zdroje | T26 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Úhel vyzařování | 130 st. |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | GX24d-3 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 1100 lm |
| Životnost | 30000 hod |
| KOD | OSEDT9/840EM | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075823327 | box | 11 | ks |
| EAN | 4058075823310 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHPILEDT9/840
KOD VÝR.:872790097539000
EAN.:8727900975390
KOD KRAT.:OSET186.5/827B15DC
KOD VÝR.:4099854267123
EAN.:4099854267123
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena