LEDVANCE LED globe DECO.FLATSQ G100 3.5W/28W E27 300lm 2700K NonDim 25Y černá
KOD KRAT.:OSEFDECG-840140
KOD VÝR.:4058075840140
EAN.:4058075840140
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | NAV |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854469794 |
| Délka | 227.00 |
| Průměr | 46.00 mm |
| Technické parametry: | |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Životnost | 60000 hod |
| Index barevného podání | 70-79 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Provedení | čirá |
| Světelný tok | 6000 lm |
| KOD | OSENAVP6000/30/740 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854469794 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854469800 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSEFDECG-840140
KOD VÝR.:4058075840140
EAN.:4058075840140
KOD KRAT.:PHLEDMUFG954/827
KOD VÝR.:872016920276400
EAN.:8720169202764
KOD KRAT.:PHLEDA7/840
KOD VÝR.:8720169324138
EAN.:8720169324138
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena