SEZ vícepólová svorkovnice věneček 4-pólová 6303-13 P/C SV 1901 ; šedá
KOD KRAT.:SEZ6303-13
KOD VÝR.:6303-13
EAN.:8585007331651
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854493218 |
| Délka | 80.00 |
| Průměr | 25.00 mm |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | Ostatní |
| Možnost stmívat | false |
| Označení zdroje | T26 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E14 |
| Provedení | čirá |
| Světelný tok | 806 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4099854493225 | box | 11 | ks |
| EAN | 4099854493218 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854493218 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:SEZ6303-13
KOD VÝR.:6303-13
EAN.:8585007331651
KOD KRAT.:SIWM-50WS-L
KOD VÝR.:WM-50WS-L
EAN.:8592718026516
KOD KRAT.:MGLA10061
KOD VÝR.:LA10061
EAN.:4892657089691
KOD KRAT.:PHI8721103105455
KOD VÝR.:872110310545500
EAN.:8721103105455
KOD KRAT.:MOUQRAMC600
KOD VÝR.:UQRAMC600
EAN.:8596099001421
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena