LEDVANCE LED zářivka SUPER. 1,05m T8 EM 11,4W 230V G13 4000K 2000lm NDBílá
KOD KRAT.:OS4099854432385
KOD VÝR.:4099854432385
EAN.:4099854432385
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854466359 |
| Délka | 92.00 |
| Průměr | 35.00 mm |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | B35 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Provedení | čirá |
| Světelný tok | 470 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4099854466359 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854466359 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854466366 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854432385
KOD VÝR.:4099854432385
EAN.:4099854432385
KOD KRAT.:OSEST8/827E14
KOD VÝR.:4058075428362
EAN.:4058075428362
KOD KRAT.:PHIH8719514343443
KOD VÝR.:871951434344300
EAN.:8719514343443
KOD KRAT.:OSA2845TSP
KOD VÝR.:4062172158305
EAN.:4062172158305
KOD KRAT.:NALQ-S5W
KOD VÝR.:259100010
EAN.:8595209935328
KOD KRAT.:OSA64193NL-HCB
KOD VÝR.:4062172114318
EAN.:4062172114318
KOD KRAT.:PHLEDT7/18DG/E27
KOD VÝR.:871951431380400
EAN.:8719514313804
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena