PHILIPS LED kapsle CorePro 3.7W/40W G9 2700K 470lm NonDim 15Y
KOD KRAT.:PHLEDCPG93.7/827
KOD VÝR.:872016930185600
EAN.:8720169301856
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854049309 |
| Délka | 100.00 |
| Průměr | 37.00 mm |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Označení zdroje | B40 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E14 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 470 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4099854049309 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854049309 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854049316 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDCPG93.7/827
KOD VÝR.:872016930185600
EAN.:8720169301856
KOD KRAT.:PHI17236/30/PN
KOD VÝR.:8718696156797
EAN.:8718696156797
KOD KRAT.:PHLEDCPG91.9W/830
KOD VÝR.:872016930183200
EAN.:8720169301832
KOD KRAT.:AB1SLM004102A1108
KOD VÝR.:1SLM004102A1108
EAN.:8000126160703
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena