LEDVANCE LED reflektor SUP PAR16 6.1W/80W GU10 4000K 575lm 36° Dim 40Y
KOD KRAT.:OS4099854456770
KOD VÝR.:4099854456770
EAN.:4099854456770
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854235245 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Ekvivalentní náhrada za | 80 W |
| Označení zdroje | PAR16 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 575 lm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Životnost | 40000 hod |
| Možnost stmívat | ANO |
| Patice | GU10 |
| Reflektor | ANO |
| Úhel vyzařování | 36 st. |
| KOD | OSEGU102/94036D | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854235245 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854235252 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854456770
KOD VÝR.:4099854456770
EAN.:4099854456770
KOD KRAT.:PHLEDCPGU5.34.4/827
KOD VÝR.:871951430706300
EAN.:8719514307063
KOD KRAT.:OS4099854047954
KOD VÝR.:4099854047954
EAN.:4099854047954
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena