LEDVANCE LED reflektor SUP MR16 4.9W/43W GU5.3 3000K 500lm/36° Dim 40Y
KOD KRAT.:OS4099854456176
KOD VÝR.:4099854456176
EAN.:4099854456176
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854048159 |
| Délka | 44.00 |
| Průměr | 50.00 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Ekvivalentní náhrada za | 43 W |
| Index barevného podání | 90-100 |
| Označení zdroje | MR16 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Svítivost | 850 cd |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Životnost | 40000 hod |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 12 V |
| Patice | GU5.3 |
| Provedení | čirá |
| Reflektor | ANO |
| Světelný tok | 500 lm |
| Úhel vyzařování | 36 st. |
| KOD | OS4099854048159 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854048159 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854048166 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854456176
KOD VÝR.:4099854456176
EAN.:4099854456176
KOD KRAT.:OSEGU102/92736D
KOD VÝR.:4099854235207
EAN.:4099854235207
KOD KRAT.:PHLEDCPGU5.37/840
KOD VÝR.:871869681479600
EAN.:8718696814796
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena