LEDVANCE LED reflektor SUP MR16 2.2W/20W GU5.3 4000K 230lm/36° Dim 40Y
KOD KRAT.:OS4099854455995
KOD VÝR.:4099854455995
EAN.:4099854455995
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854070549 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Ekvivalentní náhrada za | 20 W |
| Označení zdroje | MR16 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 230 lm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Životnost | 40000 hod |
| Možnost stmívat | ANO |
| Patice | GU5.3 |
| Reflektor | ANO |
| Úhel vyzařování | 36 st. |
| KOD | OS4099854070549 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854070556 | box | 11 | ks |
| EAN | 4099854070549 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854455995
KOD VÝR.:4099854455995
EAN.:4099854455995
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena