LEDVANCE LED reflektor SUP AR111 7.4W/50W G53 2700K 450lm/40° Dim 40Y HS
KOD KRAT.:OSE4099854048708
KOD VÝR.:4099854048708
EAN.:4099854048708
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854048920 |
| Délka | 55.00 |
| Průměr | 110.70 mm |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | Ostatní |
| Index barevného podání | 90-100 |
| Možnost stmívat | GLOWdim |
| Označení zdroje | AR111 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Svítivost | 1000 cd |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Životnost | 40000 hod |
| Ekvivalentní náhrada za | 50 W |
| Napětí | 12 V |
| Patice | G53 |
| Reflektor | ANO |
| Světelný tok | 450 lm |
| EAN | 4099854048937 | box | 11 | ks |
| EAN | 4099854048920 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854048920 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSE4099854048708
KOD VÝR.:4099854048708
EAN.:4099854048708
KOD KRAT.:EABC-O-1/18-TW-ECO
KOD VÝR.:281692
EAN.:4015082816926
KOD KRAT.:OS4099854044649
KOD VÝR.:4099854044649
EAN.:4099854044649
KOD KRAT.:PHI17392/93/P0
KOD VÝR.:8718696165942
EAN.:8718696165942
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena