PHILIPS kruhová zářivka TL-E 22W/840 G10q
KOD KRAT.:PHL22/840
KOD VÝR.:872790084050600
EAN.:8727900840506
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854049163 |
| Délka | 55.00 |
| Průměr | 110.70 mm |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | Ostatní |
| Index barevného podání | 90-100 |
| Označení zdroje | AR111 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Svítivost | 1600 cd |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Životnost | 40000 hod |
| Ekvivalentní náhrada za | 75 W |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 12 V |
| Patice | G53 |
| Reflektor | ANO |
| Světelný tok | 800 lm |
| Úhel vyzařování | 40 st. |
| EAN | 4099854049170 | box | 11 | ks |
| EAN | 4099854049163 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSE4099854049163 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHL22/840
KOD VÝR.:872790084050600
EAN.:8727900840506
KOD KRAT.:PHLEDTF4.5W/827/BL
KOD VÝR.:871869978335802
EAN.:8718699783358
KOD KRAT.:EABC-O-1/5-TW-ECO
KOD VÝR.:281649
EAN.:4015082816490
KOD KRAT.:MDVZS165
KOD VÝR.:8585007356784
EAN.:8585007356784
KOD KRAT.:OSISMPLBL406060WWF
KOD VÝR.:4058075650190
EAN.:4058075650190
KOD KRAT.:BEPM0503
KOD VÝR.:1914031200
EAN.:8595025381194
KOD KRAT.:EABF-U-3/72-C
KOD VÝR.:283048
EAN.:4015082830489
KOD KRAT.:OSESMG954.8TWCWF
KOD VÝR.:4058075777897
EAN.:4058075777897
KOD KRAT.:PHI17392/93/P0
KOD VÝR.:8718696165942
EAN.:8718696165942
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena