PHILIPS předřad.elktron. HF-S 175 UV TL-D/PL-L pro TUV zářivky 25W/55W/75W HO
KOD KRAT.:PHWHFS175UV
KOD VÝR.:6922341927003
EAN.:6922341927003
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854067808 |
| Délka | 134.00 |
| Průměr | 122.00 mm |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | PAR38 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 1035 lm |
| Svítivost | 6500 cd |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Úhel vyzařování | 15 st. |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E27 |
| Provedení | čirá |
| Reflektor | ANO |
| Životnost | 25000 hod |
| EAN | 4099854067808 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854067808 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854067815 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHWHFS175UV
KOD VÝR.:6922341927003
EAN.:6922341927003
KOD KRAT.:OSQTFQ280F/CW
KOD VÝR.:4050300825564
EAN.:4050300825564
KOD KRAT.:OS4099854070037
KOD VÝR.:4099854070037
EAN.:4099854070037
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena