LEDVANCE LED reflektor PFM PAR16 8W/100W GU10 4000K 750lm 36° NonDim 15Y
KOD KRAT.:OS4099854457746
KOD VÝR.:4099854457746
EAN.:4099854457746
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854235023 |
| Délka | 52.00 |
| Průměr | 50.00 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | PAR16 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 750 lm |
| Svítivost | 960 cd |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Ekvivalentní náhrada za | 100 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | GU10 |
| Provedení | čirá |
| Reflektor | ANO |
| Úhel vyzařování | 36 st. |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4099854235023 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEGU107/84036 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854235030 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854457746
KOD VÝR.:4099854457746
EAN.:4099854457746
KOD KRAT.:MOTG/8W/T/1/SE/AT/TR
KOD VÝR.:TG/8W/T/1/SE/AT/TR
EAN.:5902448910475
KOD KRAT.:MOI418KP625EP/IP54
KOD VÝR.:I418KP625EP/IP54
EAN.:8595073734263
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena