LEDVANCE LED reflektor PFM MR16 5.3W/50W GU5.3 2700K 630lm/120° NonDim 15Y
KOD KRAT.:OS4099854457944
KOD VÝR.:4099854457944
EAN.:4099854457944
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854457241 |
| Délka | 54.00 |
| Průměr | 50.00 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Ekvivalentní náhrada za | 80 W |
| Označení zdroje | PAR16 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 575 lm |
| Svítivost | 910 cd |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | GU10 |
| Provedení | čirá |
| Reflektor | ANO |
| Úhel vyzařování | 36 st. |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4099854457241 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854457241 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854457258 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854457944
KOD VÝR.:4099854457944
EAN.:4099854457944
KOD KRAT.:WG2273-205/10
KOD VÝR.:2273-205/10
EAN.:8594031135579
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena