MODUS nouzové svítidlo TIGER 1x8W SE/1h. IP22 přisaz/podhl; autotest˙
KOD KRAT.:MOTG/8W/T/1/SE/AT/TR
KOD VÝR.:TG/8W/T/1/SE/AT/TR
EAN.:5902448910475
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854457326 |
| Délka | 54.00 |
| Průměr | 50.00 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Ekvivalentní náhrada za | 49 W |
| Označení zdroje | PAR16 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 620 lm |
| Svítivost | 200 cd |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | GU10 |
| Provedení | čirá |
| Reflektor | ANO |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4099854457333 | box | 11 | ks |
| EAN | 4099854457326 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854457326 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOTG/8W/T/1/SE/AT/TR
KOD VÝR.:TG/8W/T/1/SE/AT/TR
EAN.:5902448910475
KOD KRAT.:MOI418KP625EP/IP54
KOD VÝR.:I418KP625EP/IP54
EAN.:8595073734263
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena