LEDVANCE LED reflektor PFM PAR16 2.4W/35W GU10 2700K 230lm 36° NonDim 15Y
KOD KRAT.:OS4099854457968
KOD VÝR.:4099854457968
EAN.:4099854457968
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854044687 |
| Technické parametry: | |
| Ekvivalentní náhrada za | 35 W |
| Označení zdroje | PAR16 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 230 lm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | GU10 |
| Reflektor | ANO |
| Úhel vyzařování | 36 st. |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4099854044687 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854044694 | box | 11 | ks |
| KOD | OS4099854044687 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854457968
KOD VÝR.:4099854457968
EAN.:4099854457968
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena