LEDVANCE LED reflektor PFM MR16 2.1W/20W GU5.3 2700K 210lm/36° NonDim 15Y
KOD KRAT.:OSEMR162.1/82736
KOD VÝR.:4099854235092
EAN.:4099854235092
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854059759 |
| Technické parametry: | |
| Ekvivalentní náhrada za | 20 W |
| Označení zdroje | MR16 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 210 lm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | GU5.3 |
| Reflektor | ANO |
| Úhel vyzařování | 36 st. |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4099854059759 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854059759 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854059766 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSEMR162.1/82736
KOD VÝR.:4099854235092
EAN.:4099854235092
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena