Schneider N.UNICAcolors ram.kryci jednonásobný ; Dark.Grey/bílá
KOD KRAT.:AMNU280221
KOD VÝR.:NU280221
EAN.:3606489452827
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075705838 |
| Energetická třída | F |
| Šířka | 10 |
| Balení | 20 ks |
| Délka | 5000 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 242 mm |
| Index barevného podání | 90-100 |
| Krytí | IP67 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 24.2 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 475 lm |
| Šířka balení | 242 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Úhel vyzařování | 110 st. |
| Výška balení | 26 mm |
| Výška/hloubka | 1970-04-01 |
| Způsob montáže | na povrch |
| Napětí | 24 V |
| Užitý zdroj | led modul |
| KOD | OSILSP500/927/5/IP67 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075705838 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075705845 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:AMNU280221
KOD VÝR.:NU280221
EAN.:3606489452827
KOD KRAT.:PHLEDP5/827E14/2
KOD VÝR.:8719514310094
EAN.:8719514310094
KOD KRAT.:OS4058075842526
KOD VÝR.:4058075842526
EAN.:4058075842526
KOD KRAT.:PHLEDA7/827/2
KOD VÝR.:8718699777678
EAN.:8718699777678
KOD KRAT.:PHLEDG1258.5/827
KOD VÝR.:871869976475300
EAN.:8718699764753
KOD KRAT.:PHLEDCPG91.9W/827
KOD VÝR.:872016930181800
EAN.:8720169301818
KOD KRAT.:PHQRC132ZSME-3/WHg5
KOD VÝR.:871951495407699
EAN.:8719514954076
KOD KRAT.:KKS-66_FB
KOD VÝR.:S-66_FB
EAN.:8595057614734
KOD KRAT.:PHLEDG91.9/830
KOD VÝR.:8720169301658
EAN.:8720169301658
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena