PHILIPS LED žárovka A60 7W/60W E27 2700K 806lm NonDim 15Y opál 6-pack
KOD KRAT.:PHLEDA7/827/6
KOD VÝR.:872016932463300
EAN.:8720169324633
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 30 ks |
| EAN | 4058075707658 |
| Energetická třída | E |
| Šířka | 8 |
| Délka | 5000 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 242 mm |
| Index barevného podání | 90-100 |
| Krytí | IP00 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 24.2 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 1455 lm |
| Šířka balení | 242 mm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 26 mm |
| Výška/hloubka | 1950-01-01 |
| Způsob montáže | na povrch |
| Napětí | 24 V |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4058075707658 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSILSP1500/930/5 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075707665 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDA7/827/6
KOD VÝR.:872016932463300
EAN.:8720169324633
KOD KRAT.:OSECOMFA9.4W/927
KOD VÝR.:4099854046872
EAN.:4099854046872
KOD KRAT.:PHI59467/31/E1
KOD VÝR.:8718696173688
EAN.:8718696173688
KOD KRAT.:PHI8719514432109
KOD VÝR.:871951443210900
EAN.:8719514432109
KOD KRAT.:MOUQRAM600/RAL9006
KOD VÝR.:UQRAM600/RAL9006
EAN.:8596099033248
KOD KRAT.:SIWM85
KOD VÝR.:WM85
EAN.:8592718012793
KOD KRAT.:PHETFCHPL36/827E27
KOD VÝR.:872016926783100
EAN.:8720169267831
KOD KRAT.:PHELEDT20.5/840HE
KOD VÝR.:8720169309609
EAN.:8720169309609
KOD KRAT.:PHIW8718699787219
KOD VÝR.:871869978721901
EAN.:8718699787219
KOD KRAT.:PHIH8720169158955
KOD VÝR.:872016915895500
EAN.:8720169158955
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena