ABB SWING L rámeček jednonásobný ;jasně.bílá
KOD KRAT.:AB3901J-A00010 B1
KOD VÝR.:3901J-A00010 B1
EAN.:8595017289606
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854082863 |
| Délka | 595mm |
| Šířka | 595mm |
| Výška | 34mm |
| Balení | 5 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Instalace na hořlavý povrch | false |
| Krytí | IP54 |
| materiál těla svítidla | Kov |
| Možnost stmívat | false |
| Možnost závěsné montáže | true |
| odolnost svítidla | IK02 |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 5040 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Třída svítidla | II |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška/hloubka | 34.00 |
| Zástavbová šířka | 575 |
| Životnost | 100000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 36 W |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4099854082863 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSIPLPRTB36/830 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854082870 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:AB3901J-A00010 B1
KOD VÝR.:3901J-A00010 B1
EAN.:8595017289606
KOD KRAT.:MOQXP2500C600MIXW
KOD VÝR.:QXP2500C600MIXW
EAN.:8596099064372
KOD KRAT.:PH8721103040572
KOD VÝR.:872110304057200
EAN.:8721103040572
KOD KRAT.:PHH8721103046611
KOD VÝR.:872110304661100
EAN.:8721103046611
KOD KRAT.:PHWHFP158TLD
KOD VÝR.:872790091170100
EAN.:8727900911701
KOD KRAT.:MOSPMI700KO4V2BB/DI
KOD VÝR.:SPMI700KO4V2BB/DALI
EAN.:8596099003265
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena