PHILIPS výb.halogen. MASTERC White CDO-TT PLUS 150W/828 230V E40
KOD KRAT.:PHVCDOTT150/828
KOD VÝR.:871829112034600
EAN.:8718291120346
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854514531 |
| Délka | 595mm |
| Šířka | 595mm |
| Výška | 34mm |
| Balení | 5 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Instalace na hořlavý povrch | false |
| Krytí | IP54/IP20 |
| materiál těla svítidla | Kov |
| Možnost stmívat | true |
| Možnost závěsné montáže | true |
| odolnost svítidla | IK02 |
| Podskupina zboží | LED panely |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | false |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 5040 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Třída svítidla | II |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška/hloubka | 34.00 |
| Zástavbová šířka | 575 |
| Životnost | 100000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 36 W |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| KOD | OS4099854514531 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854514531 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854514548 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHVCDOTT150/828
KOD VÝR.:871829112034600
EAN.:8718291120346
KOD KRAT.:OS4099854589799
KOD VÝR.:4099854589799
EAN.:4099854589799
KOD KRAT.:OS4099854463112
KOD VÝR.:4099854463112
EAN.:4099854463112
KOD KRAT.:OS4099854509148
KOD VÝR.:4099854509148
EAN.:4099854509148
KOD KRAT.:KACYA10ZZ
KOD VÝR.:CYA,H07V-K10
EAN.:8591043094788
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena