PHILIPS výb.halogen. MASTERC White CDO-ET 150W/828 230V E40
KOD KRAT.:PHVCDOET150/828
KOD VÝR.:871829115881300
EAN.:8718291158813
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4099854538414 |
| Délka | 595mm |
| Šířka | 595mm |
| Výška | 32mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Instalace na hořlavý povrch | false |
| Krytí | IP40/IP20 |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost stmívat | false |
| Možnost závěsné montáže | true |
| odolnost svítidla | IK02 |
| Podskupina zboží | LED panely |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | false |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 32670 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Třída svítidla | II |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška/hloubka | 32.00 |
| Zástavbová šířka | 575 |
| Životnost | 70000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 33 W |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| KOD | OS4099854538414 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854538414 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHVCDOET150/828
KOD VÝR.:871829115881300
EAN.:8718291158813
KOD KRAT.:PH8721103054814
KOD VÝR.:872110305481400
EAN.:8721103054814
KOD KRAT.:OS4099854442735
KOD VÝR.:4099854442735
EAN.:4099854442735
KOD KRAT.:OS4099854538391
KOD VÝR.:4099854538391
EAN.:4099854538391
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena