PHILIPS HUE Turaco Hue pedestal anthracite 1xA60 WCA
KOD KRAT.:PHH8721103118455
KOD VÝR.:872110311845500
EAN.:8721103118455
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | PANEL.C |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854017285 |
| Délka | 1195mm |
| Šířka | 295mm |
| Výška | 34mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 1249 mm |
| Index barevného podání | 90-100 |
| Instalace na hořlavý povrch | false |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost stmívat | false |
| Možnost závěsné montáže | true |
| odolnost svítidla | IK02 |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| přepravní rozměr cm | 124.9 cm |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 3640 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 39 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Třída svítidla | II |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška balení | 304 mm |
| Výška/hloubka | 34.00 |
| Zástavbová šířka | 290 |
| Životnost | 70000 hod |
| Krytí | IP44 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 33 W |
| Úhel vyzařování | 90 st. |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4099854017285 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSILPC33/90940U12 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854017292 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHH8721103118455
KOD VÝR.:872110311845500
EAN.:8721103118455
KOD KRAT.:PHQRC159Z-752481
KOD VÝR.:872016975248199
EAN.:8720169752481
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena