FAMATEL rozvodnice na omítku 39018 18mod. IP65 průhledná dvířka světle šedá N/PE
KOD KRAT.:FA39018
KOD VÝR.:39018
EAN.:8429760812241
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854514050 |
| Délka | 620mm |
| Šířka | 620mm |
| Výška | 32mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Index barevného podání | 90-100 |
| Instalace na hořlavý povrch | false |
| Krytí | IP40/IP20 |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost stmívat | true |
| Možnost závěsné montáže | true |
| odolnost svítidla | IK02 |
| Podskupina zboží | LED panely |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | false |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 4200 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 3000-4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Nastavitelná |
| Třída svítidla | II |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška/hloubka | 32.00 |
| Zástavbová šířka | 600 |
| Životnost | 100000 hod |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 36 W |
| Úhel vyzařování | 90 st. |
| EAN | 4099854514050 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854514050 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854514067 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:FA39018
KOD VÝR.:39018
EAN.:8429760812241
KOD KRAT.:EE-AB1332407
KOD VÝR.:1000134
EAN.:8594160490020
KOD KRAT.:PHH8720169329058
KOD VÝR.:872016932905800
EAN.:8720169329058
KOD KRAT.:PHQRCS7503CL4000BK
KOD VÝR.:871155979854700
EAN.:8711559798547
KOD KRAT.:PH8718699774639
KOD VÝR.:871869977463900
EAN.:8718699774639
KOD KRAT.:AB3902A-A001 B
KOD VÝR.:3902A-A001 B
EAN.:8595017219115
KOD KRAT.:SIPF30
KOD VÝR.:PF30
EAN.:8592718010935
KOD KRAT.:OSITLCONCORBK
KOD VÝR.:4058075764064
EAN.:4058075764064
KOD KRAT.:OS4099854447525
KOD VÝR.:4099854447525
EAN.:4099854447525
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena