OSRAM DECOR CIRCLE 3XPEND PL 20W CLICKCCTOSRAM
KOD KRAT.:OS4099854459047
KOD VÝR.:4099854459047
EAN.:4099854459047
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 4099854188022 |
| Délka | 595mm |
| Šířka | 595mm |
| Výška | 20mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva těla | BÍLÁ |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost stmívat | false |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 4200 lm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Třída svítidla | II |
| Úhel vyzařování | 105 st. |
| Výška/hloubka | 20.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 32 W |
| Užitý zdroj | LED |
| EAN | 4099854242182 | box | 11 | ks |
| EAN | 4099854188022 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854188022 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854459047
KOD VÝR.:4099854459047
EAN.:4099854459047
KOD KRAT.:OS4099854358968
KOD VÝR.:4099854358968
EAN.:4099854358968
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena