EMOS svítilna přívěšek 3xLR43 5lm/-m IPXX ; zvířátka silikon disp.box12
KOD KRAT.:BEP4723
KOD VÝR.:1439013903
EAN.:8592920153987
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | DULUX |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075822191 |
| Délka | 537.00 |
| Průměr | 44.00 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 3250 lm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Úhel vyzařování | 140 st. |
| Ekvivalentní náhrada za | 55 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | 2G11 |
| Provedení | opál |
| Životnost | 30000 hod |
| EAN | 4058075822191 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEDL25/840HF | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075822207 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:BEP4723
KOD VÝR.:1439013903
EAN.:8592920153987
KOD KRAT.:ETVSI10/223TBPA2100
KOD VÝR.:VSI 10/22-3T-B-P-A2 100W 230V/50HZ
EAN.:8595209295484
KOD KRAT.:ETVSI7/223TDPA270
KOD VÝR.:VSI 7/22-3T-D-P-A2 70W 230V/50HZ
EAN.:8595209295071
KOD KRAT.:BEP1310
KOD VÝR.:1902131000
EAN.:8595025301482
KOD KRAT.:BEP0513
KOD VÝR.:1902050300
EAN.:8595025301147
KOD KRAT.:BEP0310
KOD VÝR.:1902031000
EAN.:8595025301031
KOD KRAT.:BEP0112
KOD VÝR.:1901010200
EAN.:8595025302113
KOD KRAT.:BEP0311
KOD VÝR.:1902030150
EAN.:8595025309327
KOD KRAT.:BEP0117R
KOD VÝR.:1901010701
EAN.:8592920112403
KOD KRAT.:KCKVDDHS12300B
KOD VÝR.:KVDDHS12/300B
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena