LEDVANCE LED zářivka SubstiTUBE PRO UN T8 1.5m 20W/58W G13 3100lm/840 60Y
KOD KRAT.:OSEST8PROUN20840
KOD VÝR.:4099854026614
EAN.:4099854026614
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | DULUX |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075822153 |
| Délka | 416.50 |
| Průměr | 44.00 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Ekvivalentní náhrada za | 36 W |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Úhel vyzařování | 140 st. |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | 2G11 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 2300 lm |
| Životnost | 30000 hod |
| EAN | 4058075822153 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEDL18/840HF | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075822160 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSEST8PROUN20840
KOD VÝR.:4099854026614
EAN.:4099854026614
KOD KRAT.:MGFIB70700v2/840
KOD VÝR.:FIB70700v2-4000K
EAN.:4892657099836
KOD KRAT.:MOHBM250W4KC/ND
KOD VÝR.:HBM250W4KC/ND
EAN.:8596099033262
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena