EMOS flexošňůra 3x1.5mm úhlová vidlice.5m KF-CR2 H05VV-F3 bílá Kód:S14325
KOD KRAT.:BES14325
KOD VÝR.:2413250132
EAN.:8595025314369
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | DULUX |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075822115 |
| Délka | 324.50 |
| Průměr | 44.00 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Ekvivalentní náhrada za | 24 W |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Úhel vyzařování | 140 st. |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | 2G11 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 1500 lm |
| Životnost | 30000 hod |
| EAN | 4058075822115 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075822122 | box | 11 | ks |
| KOD | OSEDL12/840HF | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:BES14325
KOD VÝR.:2413250132
EAN.:8595025314369
KOD KRAT.:OSESVALEM24840
KOD VÝR.:4099854042560
EAN.:4099854042560
KOD KRAT.:OSEDT/E10/840HF
KOD VÝR.:4058075822313
EAN.:4058075822313
KOD KRAT.:SP81041001
KOD VÝR.:81041001
EAN.:4013902110162
KOD KRAT.:BEP0110
KOD VÝR.:1901011000
EAN.:8595025302151
KOD KRAT.:BEK1821.2
KOD VÝR.:1804000601
EAN.:8592920086049
KOD KRAT.:BEP0115
KOD VÝR.:1901010500
EAN.:8595025302137
KOD KRAT.:BEP0115R
KOD VÝR.:1901010504
EAN.:8592920112380
KOD KRAT.:KCHDK2B
KOD VÝR.:HDK2B
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena