PILA LED zářivka T8 EM UO 1.2m 15.5W/36W G13 2500lm/840 40Y
KOD KRAT.:PHPILEDT15/840UO
KOD VÝR.:872790097533800
EAN.:8727900975338
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | DULUX D VERT EM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075821811 |
| Délka | 110.00 |
| Průměr | 37.70 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Ekvivalentní náhrada za | 13 W |
| Patice | G24d |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 640 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Provedení | opál |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| Životnost | 30000 hod |
| KOD | OSEDDV5.5/830EM | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075821811 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854109898 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHPILEDT15/840UO
KOD VÝR.:872790097533800
EAN.:8727900975338
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena