LEDVANCE LED zářivka T5 AC VALUE 0,849m 13W 230V G5 1690lm 4000K NonDim 50Y
KOD KRAT.:OS4099854579943
KOD VÝR.:4099854579943
EAN.:4099854579943
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | DULUX |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075822030 |
| Délka | 163.00 |
| Průměr | 32.50 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Ekvivalentní náhrada za | 26 W |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | G24q-3 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 1100 lm |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| Životnost | 30000 hod |
| EAN | 4058075822030 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEDD/E10/840HF | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075822047 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854579943
KOD VÝR.:4099854579943
EAN.:4099854579943
KOD KRAT.:OSELT5EXHO24/10/840
KOD VÝR.:4099854294242
EAN.:4099854294242
KOD KRAT.:OS4099854434884
KOD VÝR.:4099854434884
EAN.:4099854434884
KOD KRAT.:OS4099854579882
KOD VÝR.:4099854579882
EAN.:4099854579882
KOD KRAT.:BEP1512
KOD VÝR.:1902150200
EAN.:8595025301543
KOD KRAT.:OSELT8EMUHS58/22/840
KOD VÝR.:4099854258671
EAN.:4099854258671
KOD KRAT.:OSEF1906ST-049897
KOD VÝR.:4099854049897
EAN.:4099854049897
KOD KRAT.:KKLK80X28/1_HB
KOD VÝR.:LK 80X28/1_HB
EAN.:8595057617193
KOD KRAT.:OSE2D13/830EM
KOD VÝR.:4058075822573
EAN.:4058075822573
KOD KRAT.:OS4099854579745
KOD VÝR.:4099854579745
EAN.:4099854579745
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena