LEDVANCE LED kapsle 2.2W/28W G4 2700K 300lm NonDim 15Y čirá
KOD KRAT.:OSEG42.2/827
KOD VÝR.:4099854248726
EAN.:4099854248726
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | PARATHOM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854048616 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | G4 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Ekvivalentní náhrada za | 28 W |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | G4 |
| Světelný tok | 300 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4099854048623 | box | 11 | ks |
| EAN | 4099854048616 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEPG42.6/827C | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSEG42.2/827
KOD VÝR.:4099854248726
EAN.:4099854248726
KOD KRAT.:WG221-613-P
KOD VÝR.:0221-0613-60394770
EAN.:4055143844222
KOD KRAT.:BES8251
KOD VÝR.:2308205010
EAN.:8595025309198
KOD KRAT.:AMEPH2800321
KOD VÝR.:EPH2800321
EAN.:3606480525957
KOD KRAT.:OSESMR503.3MCWF
KOD VÝR.:4058075609556
EAN.:4058075609556
KOD KRAT.:AN211P/15X10/ZELZL
KOD VÝR.:5906194000909
EAN.:5906194000909
KOD KRAT.:MGLC0404.9/CD/E14
KOD VÝR.:LC0404.9-E14-6500K
EAN.:4892657053470
KOD KRAT.:MOI418ALDPEPNZ
KOD VÝR.:I418ALDP600EPNZ
EAN.:8595073717068
KOD KRAT.:BEK1331.2
KOD VÝR.:1804100701
EAN.:8592920086063
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena