PHILIPS LED nástrčka PL-L EM 8W/18W 2G11 4000K 1000lm/120° NonDim 30Y
KOD KRAT.:PHLEDCPDL8/840EM
KOD VÝR.:872016915701900
EAN.:8720169157019
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854248665 |
| Délka | 36.00 |
| Průměr | 14.00 mm |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | šedá |
| Označení zdroje | GY6.35 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | GY6.35 |
| Provedení | čirá |
| Světelný tok | 300 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4099854248665 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEGY6352.2/827 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854248672 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDCPDL8/840EM
KOD VÝR.:872016915701900
EAN.:8720169157019
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena